Aday Öğretmen Dosyası Formları (2019-2020)

Aday Öğretmen Dosyası Formları (2019-2020)

Bu sayfamızda sizlere Aday Öğretmen Dosyası Formları (2019-2020) derledik, Aşağıdaki Aday Öğretmen Dosyası Formları linkine tıklayarak tüm dosyalara ulaşabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan okullara ilk atama ile atanan öğretmenler 1 yılını ada olarak geçirmekte bu öğretmenlerin eğitim alması, aday öğretmen formları doldurması, ve adaylık kaldırma sınavını başarılı bir şekilde geçmesi gerekmektedir. Bundan dolayı hazırlanması gereken evrak form ve tüm işlemleri aşağıdaki dosyada bulabilirsiniz. Aday Öğretmenler için yapılacak çalışmalar Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından belirlenmiştir. Aday öğretmenlere için öncelikle danışman öğretmen görevlendirilmesi gerekiyor.

Aday öğretmen formları olarak ilk önce doldurulması gereken form 1 dir. Form 1 de öğretmenin çalışması günlük olarak planlanmış olup ders planlama, sınıf içi izleme, ders uygulaması, okul içi uygulama ve okul dışı uygulama kategorilerine göre doldurulmalıdır. Bu form haftalık olarak doldurulup okul müdürü ve danışman öğretmen tarafından imzalanır.

Aday öğretmen haftalık faaliyet raporu yani form 2 haftalık olarak düzenlenip aday öğretmen ve danışman öğretmen tarafından imzalanacaktır. Form 2 de aday bilgileri kurum bilgileri, günlere göre yapılan çalışmalar, yapılan diğer faaliyetler ve bu çalışmaların değerlendirilmesi yer almaktadır. 27 haftaya ait 27 adet form 2 yi kendi bilgilerinize göre düzenleyebilirsiniz.

Sınıf öğretmeni aday öğretmen formları içinde Form 3 yani aday öğretmen ders izleme formu haftalık olarak aday öğretmen tarafından hazırlanacaktır. Bu formu aday öğretmen danışman öğretmeninin dersini izleyerek edindiği kazanımlara göre dolduracaktır. bu form aday öğretmen tarafından imzalanmalıdır ve haftalık olarak doldurulmalıdır.

Aday Öğretmen Dosyası Formları (2019-2020)

İlginizi Çekebilecek Konuları

Güncel Yazılı Soruları

Lgs Puan Hesaplama MEB (2019-2020)

LGS Deneme Sınavı PDF İndir

2020 YKS (TYT-AYT) Konuları ve Soru Dağılımları (ÖSYM)

TYT Deneme Sınavları PDF İndir (2019)

AYT Deneme Sınavları PDF İndir

Töder Türkiye Geneli (TYT-AYT) Denemeleri PDF

Lgs Puan Hesaplama MEB

Takdir Teşekkür Hesaplama

TYT Konuları ve Soru Dağılımları

AYT Konuları ve Soru Dağılımları

dershanem.net
Aday Öğretmen Dosyası Formları (2019-2020)
Makale Adı
Aday Öğretmen Dosyası Formları (2019-2020)
Açıklama
Aday Öğretmen Dosyası Formları (2019-2020), Aday Öğretmen Formları (2019-2020), Öğretmen Aday Dosyası Formları 2019-2020, Aday Formları
Yazar
Yayımcı
Dershanem
Yayımcı Logosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir